مزایای استفاده از قفل رمزدار کلیتک

بهره گيری از 100 رمز عبور و قابليت اضافه نمودن ماژول ريموت :

کليتک قابليت ذخيره سازی 100 رمز عبور معتبر را دارد و هر کاربر مي تواند اقدام به تغيير رمز خود نمايد . همچنين اگر مايل به ريموتي نمودن دستگاه هستيد مي توانيد با تهيه ماژول ريموت و رسيور از شرکت کليتک و اضافه نمودن به دستگاه از اين آپشن هم بهره مند شويد .

قفل رمزدار دیجیتال ساخت ایران :

با توجه به وضع نا به سامان بازار فعلی کشور سیستم های امنیتی که وارداتی می باشند برای خدمات دهی به مشتری در وضعیت خوبی به سر نمی برند. اما شرکت های داخلی به دلیل در دسترس بودن و همچنین برای جلب نظر کاربران و جذب بازار بیشتر، خدماتشایسته تری به مشتریان خود ارائه می دهند که این فرآیند طی چند سال اخیر در بازارالکترونیک مشهود بوده است. مطمئناً تا کنون شنیده اید که قطعات برخی از برندهای معروف تلفن همراه به سختی پیدا می شوند و پس از خراب شدن دردسرساز می شوند. کلیتک در انحصار هیچ شرکت خارجی نمی باشد و جزو کالاهای ایرانی محسوب می شود. همانطور که مي دانيد پنل کدينگ در قسمت ورودی و کنار درب مورد نظر و پنل کنترلر پشت درب نصب مي شود . قبل از شروع نصب کليد A را به سمت پايين بکشيد تا دستگاه در وضعيت خاموش قرار گيرد. سپس مراحل زير را انجام دهيد .

مرحله اول : ابتدا مکان اين دو پنل را مشخص سازيد. سپس با دريل سوراخي بين اين دو مکان ايجاد نماييد تا بعد از نصب، دو پنل توسط يک کابل شش رشته در ارتباط باشند .

مرحله دوم : پنل کدينــگ و کنتــرلر را روی ديوار نصب کنيد و سپس شش رشته سيمي که از هر پنل بيرون آمده است را به سيم هم رنگ خود متصل نماييد. حتما دقت کنيد تا سيم های هم رنگ را به هم وصل نماييد. قاب پنل کدينگ را مي توانيد هم به صورت روکار نصب کنيد و هم توکار.

مرحله سوم : دو رشته سيمي که سمت چپ پنل کنترلر وجود دارد خروجي دستگاه مي باشد که در صورت وارد نمودن پسورد صحيح، به مدت يک ثانيه دارای ولتاژ 12 ولت متناوب مي شود. بنابراين اگر کليتـک روی درب حياط نصب شود اين دو رشته سيم بايد به در بازکن آيفون و يا قفل کله گاوی يا لاک پشتي متصل گردد و اگر کليتـک روی درب چوبي و يا ضد سرقت نصب شود بايد از قفل مقابل برقي استفاده کنيد سپس اين دو رشته سيم را به آن قفل متصل نماييد . (مقابل برقي را مي توانيد از اين شرکت تهيه نماييد)

مرحله چهارم : سيم دو رشته ی مشکي رنگي که از سمت راست پنل کنترلر بيرونآمده مربوط به تغذيه دستگاه مي باشد که بايد به برق شهر وصل کنيد .

مرحله پنجم : سرآخر پس از بستن پيچ قاب ها دقت نماييد کليد دسته داری که به عنوان کليد ضد سرقت داخل پنل کدينگ تعبيه شده است فشرده شده باشد. پس از انجام اين مراحل کليد A را به سمت بالا بکشيد تا دستگاه روشن شود . سپس برچسب پشت درپوش پيچ ها را جدا کنيد و آنها را روی پيچ ها قرار دهيد . استفاده از ريموت : اگر مايل به ريموتي کردن دستگاه مي باشيد با باز کردن درب پنلکنترلر سوکت Remote را مشاهده خواهيد کرد . برای ريموتيکردن دستگاه کافيست تا سوکت ماژول رسيور را به اين سوکت متصل نماييد. اگر پنل کنترلر در نقطه ای کور نصبشده است برای آنتن دهي بهتر مي توانيد با تکه ای سيم طول آنتن را بلند تر کنيد .

مزایای قفل دیجیتال

13 Mar 2019